Foot Antiseptic Powder Cream PodoLUKS

8,50
Antiseptisks pūderveida krēms kājām.

Iedarbība:Antiseptisks pūderveida krēms –līdzeklis ikdienas kopšanai . Pateicotoies dabiskas izcelsmes absorbentiem , tas pēc krēma uzklāšanas uz ādas , pārvēršas par viegli absorbējošu talka pūderi , kurš neaizsprosto ādas poras. Talks regulē sviedru atdalīšanos un brīdina par nepatīkamas smakas un berzes rašanos , saglabājot ādu sausu un svaigu visas dienas garumā . Sastāvā esošie citrona un piparmētras ekstrakti atsvaidzina un novērš kairinājumu uz ādas . Ieteicams izmantot slēgtos apavos , kā arī pastiprinātas sviedru izdalīšanās reizēs.

Lietošana:Nelielu pūderveida krēma daudzumu uzklāt uz tīras un nosusinātas pēdas un kāju pirkstu starpu ādas .Vienmērīgi izlīdzināt līdz līdzeklis iesūcas.

Uzmanību: Sargāt no bērniem un kontakta ar acīm . Līdzeklim nokļūstot acīs –izskalot ar lielu daudzumu ūdens , vērsties pie ārsta.

Ingredienti: Aqua, Cetyl alcohol, Carbomerium 974P, Urea, Decyl oleate, E553b(talc), Cornstarch,PDMS(polydimethylsioxane), Cutrus Limonum, Mentha arvensis, Potassium corbate.

Līnija: PodoLUKS

Brand: LUKS Nail Professional

Ražošana: EU

Vēl Jūs varētu ieinteresēt
Click to order
Made on
Tilda