Callus Eliminator PodoLUKS

17,95
Tikai profesionālai lietošanai !

Iedarbība : profesionāls līdzeklis ar augstu abrazīva saturu .Tā sastāvā ietilpst arī Urea 15% . Viņš efektīvi un tai pašā laikā delikāti mīkstina sacietējušo-atmirušo ādas daļu , līdz ar to atvieglojot darbu ar abrazīvu instrumentu . Klājas lokāli . Nebojājot veselo pēdas ādu.
Lietošana: Uzklāt lokāli uz hiperkeratozes skartām ādas daļām ar aplikācijas metodi . Labāka efekta sasniegšanai - ietīt plēvē uz 2-3 min.tulznām un 3-5 min pēdai . Pēc plēves noņemšanas apstrādāt ar abrazīvu instrumentu , pēc tam ar neitralizējošu līdzekli ( izturēt 30 sek.) , noņemt līdzekļa pārpalikumus ar salveti un noskalot ar ūdeni.
Uzmanību : Tikai profesionālai pielietošanai . Sargāt no bērniem , izvairīties no līdzekļa nokļūšanas acīs . Līdzeklim nokļūstot acīs , nekavējoties izskalot ar lielu daudzumu ūdens , pēc tam vērsties pie ārsta .

Uzklāt lokāli ! Nepiemērot uz iekaisušas ādas. Ja rodas nieze –nekavējoties notīrīt no ādas virsmas.

Ingredients: Aqua,Glycerin, Potassium Hydroxide, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol- effective against Gram-negative and Gram-positive bacteria, and the yeast Candida albicans.


Līnija: PodoLUKS

Brand: LUKS Nail Professional

Ražošana: EU

Vēl Jūs varētu ieinteresēt
Click to order
Made on
Tilda